تاریخ : 1402/08/17 - 1:41

بازدیدها: ۰ جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک، گفت: امروز دشمنان جمهوری اسلامی ایران بخصوص آمریکا و متحدانش با انواع تهدید […]

بازدیدها: 0

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک، گفت: امروز دشمنان جمهوری اسلامی ایران بخصوص آمریکا و متحدانش با انواع تهدید ها در حال برنامه‌ریزی برای ضربه زدن به این نظام مقدس هستند لذا ضرورت دارد ما در تمامی زمینه‌ها آمادگی خود را کسب کنیم.
کد خبر: ۹۳۸۶۲۸۲

|

۰۹ آبان ۱۴۰۰ – ۱۱:۱۶

سید عطااله موسوی» در مراسم نواختن زنگ استکبارستیزی که به مناسبت آغاز هفته بسیج دانش‌آموزی و هفته پدافند غیرعامل، گفت: پدافند غیرعامل عبارت است از هرگونه اقدام غیرمسلحانه در برابر تهدیدات دشمن که آسیب‌پذیری‌های ما را به حداقل برساند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک با بیان اينکه ظالمان و مستکبران در دوران دفاع مقدس، مدارس را بمباران کردند، افزود: تجربه ثابت کرده همیشه در طول تاریخ جنگ و تهدید نظامی مستکبران علیه کشورها بوده و ما باید این آمادگی را همواره داشته باشیم و بستری فراهم کنیم تا در مواقع بحران بتوانیم آمادگی لازم را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه امروز هر چه که امنیت و آرامش داریم مرهون خون شهدا هستیم اذعان کرد: ما در هشت سال جنگ تحمیلی، ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز تقدیم انقلاب و اسلام کرده‌ایم.

موسوی با بیان اينکه تهدیدات امروز شاید نظامی نباشند اما همه کشورها از جنبه‌های مختلف تهدید می‌شوند تصریح کرد: دشمنان زورگوی ایران مانند آمریکا و متحدانش علیه ما به انواع مختلف تهدید ایجاد می‌کنند و در حال برنامه‌ریزی برای دشمنی هستند که ضرورت دارد ما در تمامی زمینه‌ها آمادگی خود را کسب کنیم.

وی عنوان کرد: در روزهای اخیر مسئله سایبری که برای فضای هوشمند سوخت اتفاق افتاد و هنوز هم به صورت کامل رفع نشده را دیدیم که این نمونه‌ای است که نشان می‌دهد ما باید در هر حالی آمادگی خود را به منظور مقابله با هرگونه تهدید و حرکتی از سوی دشمن داشته باشیم.

 

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک بیان کرد: ضرورت دارد اقدامات لازم صورت گیرد و دانش‌آموزان در مدارس با شیوه‌های مقابله با تهدیدات آشنا شوند تا شاهد آسیب‌پذیری کمتری باشیم.

 

روح‌الله صادقی مدیر آموزش و پرورش اندیمشک نیز در ادامه به بیان مطالبی در رابطه با زنگ استکبارستیزی، هفته بسیج دانش‌آموزی و پدافند غیرعامل پرداخت

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

اخبار خوزستان

Untitled Document