تاریخ : 1401/04/13 - 2:12

 استکبار جهانی که خود را مدافع حقوق بشر در کل جهان می داند ؛ بیشترین جنابات و توطئه ها را علیه جهان سوم و کشورهای اسلامی خصوصا جمهوری اسلامی ایران داشته و دارد.

بازدیدها: 22

 ؛ بیشترین جنابات و توطئه ها را علیه جهان سوم و کشورهای اسلامی خصوصا جمهوری اسلامی ایران داشته و دارد و قصد دارد به سلطه گری خود در منطقه ادامه دهد هر چند که همچون دست نشانده اش رژیم اشغالگر صهیونیستی از آن قدرت افتاده و روزهای افول خود را تجربه می کند .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شوش و اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی از اینجانب به عنوان مدیر کانن بسیج رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش دانیال(ع) خواستار« بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی »شدند تا جوانان و نوجوانان بیش از پیش با ترفندهای استکبارجهانی آشنا شوند .

آمریکای جنایتکار توطئه ها و ترفندهای علیه انقلاب اسلامی ایران را از همان ابتدای پیروزی انقلاب با شیوه های مختلف آغاز کرد تا شاید بتواند این انقلاب را از بین ببرد و دوباره ایران را در استعمار خود قرار دهد ، این توطئه ها از همان کودتاهای پی در پی از « طبس ، نوژه ی همدان و….» آغاز شد و سپس با بمب گذاری در مناطق شلوغ از جمله مساجد و حسینیه ها توسط منافقین کوردل ادامه یافت و به دنبال آن به این فکر افتاد تا ترور شخصیت های تأثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی از جمله « شهید مظلوم سید محمد حسین حسینی بهشتی رئیس قوه قضائیه و ۷۲ تن از یاران باوفای امام راحل در مجلس شورای اسلامی ، رئیس جمهور مردمی شهید محمدعلی رجایی و نخست وزیر محبوب حجت الاسلام محموجواد باهنر ، حجت الاسلام شهید مرتضی مطهری ، حجت اسلام شهید محمد مفتح و…….» انقلاب را متزلزل کند اما وقتی امام خمینی(ره) روز جمعه  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۵۸فرمود : « بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می شود. ما از‏‏مرگ نمی ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید. دلیل عجز شماست که در سیاهی‏‏شب، متفکران ما را می کشید.» و دشمن دید که با ترور این شخصیت ها نه اینکه انقلاب متزلزل نمی شود بلکه روز به روز ریشه دارتر می گردد .

دشمن پس از آن با مسلح کردن حزب بعث عراق و متحد کردن بیش از ۳۴کشور برای حمایت از حزب بعث عراق جنگ هشت ساله ای را علیه ایران که تا آن زمان دستش خالی بود تحمیل کرد و ایران اسلامی تنها با سلاح ایمان در مقابل دشمن تا دندان مسلح مقاومت می کرد ؛ بمباران های شهرستان ها ، موشک باران شهرستان هایی نظیر دزفول و نفوذ از طریق ۵ استان مرزی به این خیال که در عرض یک هفته انقلاب اسلامی را ساقط نماید ، اما این جنگ هشت سال طول کشید و حتی بمباران های شیمیایی دشمن بحثی نتوانست ایران را شکست دهد و وقتی که این جنگ خاتمه یافت ایران یک وجب از خاک خود را  به دشمن تقدیم نکرد ، بر خلاف دولت های گذشته که هر کدام بخشی از ایران را به دیگران بخشیدند .

عباس کرم اللهی

آمریکای جنایتکار در طول این چهار دهه در تمام استان های ایران توطئه هایی را قصد داشت که اجرا کند تا شاید به اهداف خود برسد و یکی از این طرح ها در ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۷ در شهرستان اهواز مرکز استان خوزستان به هنگام رژه ی نیروهای مسلح در اولین روز از سالروز هفته ی دفاع مقدس بود .

در روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، دست تروریستی که از آستین خونین آمریکا بیرون آمده در رژه نیرو‌های مسلح آغاز هفته دفاع مقدس، که برای پاسداشت خون شهدا و یادبود سرافرازی ملت ایران در جنگی که آمریکا به آنان تحمیل کرده بود، بار دیگر مردم خوزستان را به خاک و خون می‌کشد؛ در این حمله تروریستی، ۲۶ نفر از مردم عادی و نیرو‌های نظامی به شهادت رسیده و ۶۰ نفر زخمی می‌شوند.

یکی دیگر از توطئه های آمریکا ترور ابرمردی بود که به سردار دلها مشهور شده بود ؛ بله درست حدس زدید همان محبوب دلها حاج قاسم سلیمانی را می گویم که دشمن فکر می کرد اگر این شخصیت را به شهادت برساند انقلاب اسلامی سقوط خواهد کرد ، غافل از اینکه اولا حاج قاسم سلیمانی بارها و بارها خود از درگاه خداوند سبحان آرزوی شهادت را داشت و خداوند او را به دست شقی ترین فرد روی زمین به شهادت رسید و دوما مکتب حاج قاسم سلیمانی روز به روز بیشتر در دل جوانان نفوذ کرد و دشمن دید که ایران را به هیچ عنوان نمی تواند شکست دهد حتی در مورد تحریم ها خودشان اعتراف کردند که ما با این تحریم ها هم نتوانستیم ایران را شکست دهیم و در واقع خودمان شکست خوردیم .

این بخشی از بازخوانی و افشای جنایات آمریکایی است که مدعی حقوق بشر است ؛ آیا کسی که مدعی حقوق بشر است کودکان و زنان را در کشورهایی همچون « یمن ـ فلسطین ـ لبنان ـ افغانستان ، عراق و سوریه» به شهادت می رساند ؟ جوانان و نوجوانان ما با بصیرت افزایی رهبر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای« مدظله العالی»  روشن و آگاه شده اند و دیگر فریب توطئه ها و ترفندهای استکبار جهانی را نمی خورند و در فضای مجازی هم با جهاد بییین در مقابل دشمنان و معاندان ایستاده اند تا کسی نتواند دلسردی از انقلاب و ولایت را بین مردم به وجود آورد .

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

اخبار خوزستان

Untitled Document