تاریخ : 1402/08/17 - 1:39

بازدیدها: ۰ سرهنگ دوم پاسدار سید عطااله موسوی، گفت: طی تماس صبح امروز مطلع شدیم پیکر پاک و مطهر یکی […]

بازدیدها: 0

سرهنگ دوم پاسدار سید عطااله موسوی، گفت: طی تماس صبح امروز مطلع شدیم پیکر پاک و مطهر یکی از شهدای دوران دفاع مقدس محمود رضا شهریان بعد از ۳۸ سال به وطن بازگشت.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک، گفت: در سالروز وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها وروز تکریم مادران شهدا با بازگشت پیکر شهید شهریان، خداوند مادر این شهید را تکریم نمود وخدا را شاکریم که یک خبر خوش و خوشایند را برای این مادر شهید داشتیم.

وی گفت: مراسم استقبال و وداع با شهید عزیز در مقبره شهدای گمنام پنجشنبه شب و مراسم تشییع روز شنبه یازدهم بهمن ساعت ۹ صبح با رعایت اصول بهداشتی برگزارخواهد شد که ان شاءالله با کمک مردم شهید پرور شهرستان ومسئولین محترم این برنامه به بهترین شکل انجام خواهد گرفت.

جانشین سپاه ناحیه اندیمشک، گفت: شهید شهریان شهیدی است که ۱۷ ساله بود که به فیض شهادت نائل آمد و ۳۸ سال، پیکر پاک و مطهر این شهید والامقام از وطن دور بوده است و این همه سال مادر این شهید چشم انتظار بوده تا پیکر فرزند شهیدش امروز به وطن بازگشته است.

وی گفت: ان شاالله توفیق داشته باشیم و ادامه دهنده راه شهدا و در راه آنها و مسیر آنها گامی برداریم. تکریم خانواده شهدا کوچکترین وظیفه است که ما می‌توانیم انجام دهیم و راه شهدا و شهادت ادامه دارد.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

اخبار خوزستان

Untitled Document