تاریخ : 1400/10/04 - 5:32

مراسم اجرای ششمین مرحله رزمایش احسان و همدلی در اندیمشک همزمان با هفته بسیج و با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد.

بازدیدها: 0

مراسم اجرای ششمین مرحله رزمایش احسان و همدلی در اندیمشک همزمان با هفته بسیج و با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد.

مراسم اجرای ششمین مرحله رزمایش احسان و همدلی در شهرستان اندیمشک امروز (چهارشنبه ۳ آذر) با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی دیگر از مسئولان در مسجد حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) کوی شهدا برگزار شد.

«احسان کریم‌پور» در این آئین، از برگزاری ۲ مرحله رزمایش مواسات به مناسبت هفته بسیج خبر داد و اظهار کرد: روز گذشته ۱۵۰ بسته معیشتی هر کدام به ارزش ۳۰۰ هزار تومان میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد و امروز هم در راستای رسیدگی به دانش‌آموزان کم‌برخوردار، توزیع ۴۵۰ بسته نوشت‌افزار به همراه کیف صورت گرفت که تمامی این نوشت‌افزار از برندهای شاخص ایرانی و برخی نیز مزین به نام شهید حاج قاسم سلیمانی بودند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک با بیان اینکه این مرحله از رزمایش مواسات توسط نهاد امامت جمعه، فرمانداری و سپاه پاسداران در سطح شهرستان اجرا شد افزود: یکی از اهداف مهم برگزاری رزمایش کمک‌های مؤمنانه، تلاش برای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب در سال گذشته مبنی بر اجرا و تداوم رزمایش مواسات و کمک‌های مؤمنانه به شمار می‌رود که خوشبختانه تاکنون در شهرستان اندیمشک، این امر به خوبی انجام شده است.

مسئول بسیج اصناف اندیمشک در این خصوص، گفت: تمام تلاش خود را در جهت خدمت رسانی به مردم بخصوص اقشار نیازمند خواهیم کرد.

محسن مهدوی صدر در ادامه با اشاره به رعایت ضوابط خواص در خصوص تهیه این بسته ها گفت: دو ویژگی در تهیه این بسته ها رعایت شده اول اینکه از فرهنگ ایرانی اسلامی و دوم در راستا ترویج استفاده از ماسک تهیه شده اند.

این برنامه توسط بسیج اصناف و بازاریان و گروههای جهادی ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک برگزار شد.

 

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

اخبار خوزستان

Untitled Document