تاریخ : 1402/04/23 - 15:41

 پوستر «جام رسانه امید» صبح امروز پنجشنبه با حضور سردار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر فرماندهان سپاه رونمایی شد.

بازدیدها: 0

 

 

پوستر «جام رسانه امید خوزستان» رونمایی شد

 

سجاد بهمئی‌ مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از رهنمودهای مقام معظم رهبری برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن انتشار اخبار امیدآفرین است که این امر با جهاد تبیین محقق می‌شود.

وی بیان کرد: سازمان بسیج رسانه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری به سمت ایجاد بستری برای انتشار حداکثری اخبار امیدآفرین در جامعه است و بر این مبنا جام رسانه امید را برگزار خواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: برگزاری این جام به این معنی نیست که خبرنگاران روحیه مطالبه‌گری خود را کنار بگذارند و مشکلات جامعه را نبینند، بلکه در مقابل سیاه‌نمایی‌ها رسانه‌های معاند حرکت رو به رشد و پیشرفت‌های کشور را به صورت واقعی به نمایش بگذارد.

وی تاکید کرد: «جام رسانه امید» با حضور رسانه‌های استان خوزستان و فعالان فضای مجازی در ابتدا در شهرستان‌ها برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در یک رقابت ۲۴ ساعته به فعالیت و مسابقه می‌پردازند و منتخبان آنها به مرحله استانی و سپس به مرحله کشوری وارد می‌شوند و مرحله نهایی آن در تهران برگزار خواهد شد.

بهمئی با بیان اینکه این جام با رویکرد دیدن پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران و در قالب تیمی یا انفرادی برگزار خواهد شد، گفت: شرکت‌کنندگان در این جام به تولید محتوا می‌پردازند و کسانی که بیشترین بازدید، بیشترین واکنش مردمی و یا بیشترین تحلیل احساسی مثبت را بر اساس نگاه امیدآفرینی داشته باشند، انتخاب می‌شوند و به مراحل بعدی راه پیدا خواهند کرد.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

اخبار خوزستان

Untitled Document