تاریخ : 1402/08/17 - 1:29

جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اندیمشک گفت: بسته‌های لوازم‌التحریر میان دانش آموزان در مناطق حاشیه‌نشین و محروم اندیمشک توزیع شد.

بازدیدها: 0

به گزارش بسیج در اندیمشک، سرگرد پاسدار سید عطااله موسوی با اشاره به تهیه و توزیع بسته‌های لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان، اظهار داشت: حدود ۷۰ بسته لوازم‌التحریر، نوشت افزار و کیف به ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان و ۵۰ بسته معیشتی میان دانش آموزان در مناطق حاشیه‌نشین و محروم توزیع شد.

وی در ادامه افزود: پیرو بیانات مقام معظم رهبری کمک مومنانه سرلوحه کار بسیج و سپاه است و سپاه تا پایان کرونا کمک‌های مومنانه را ادامه می‌دهد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک گفت: بسیج دانش آموزی زیرساخت اصلی ارکان بسیج در کشور است و جوانان و نوجوانان و البته دانش آموزان و دانشجویان از مهمترین سرمایه های هر کشوری هستند.

وی افزود: نتیجه تربیت دانش آموزان انقلابی، دانشجویان و مسئولین انقلابی، کارآمد و دلسوز برای نظام اسلامی است و لذا تربیت اسلامی و انقلابی دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است.

 

این مقام مسئول گفت: با توجه به بیماری منحوس کرونا که مشکلات عمده‌ای برای برخی از اقشار آسیب پذیر به وجود آمده است، طرح ارزشمند کمک‌های مومنانه توسط مجموعه سپاه و بسیج در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: هماهنگی که امروز بین اقشاری از جمله بسیج دانش آموزی، بسیج فرهنگیان و مجموعه آموزش و پرورش وجود دارد مثال زدنی هست و اگر کار موثری انجام می‌شود به دلیل این هماهنگی است.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک افزود امیدواریم هرچه زودتر با ریشه کنی بیماری کرونا، دوباره شاهد حضور دانش آموزان با شور و نشاط در مدارس باشیم.

وی در ادامه افزود: تحصیل علم یکی از مهمترین وظایف است که دانش آموزان می‌توانند انجام دهند و از این طریق به مقابله با استکبار جهانی آمریکا بپردازند.

موسوی گفت: بسته لوازم تحریر به همت بسیج دانش آموزی، بسیج فرهنگیان، بسیج اصناف و آموزش پرورش شهرستان اندیمشک تهیه و توزیع شد.

وی در پایان از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک تقدیر و تشکر کرد و افزود: این هماهنگی می‌تواند نمونه و الگویی برای سایر ارگان‌ها و نهاد‌ها باشد.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

اخبار خوزستان

Untitled Document